Raft de perete, Hanah Home, BLTYZ-AKTV039, Stejar
În stoc furnizor • Brand Rosewood • Cod 8684283666034
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
127 Lei
Solicită mai multe informații
Raft de perete
Latime: 50 cm Inaltime: 15 cm Adancime: 8 cm (2 piese)
Poate fi fixat pe perete
2 piese
Caracteristici
| Lungime | 8 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 15 cm |
| Material | Lemn masiv de pin |
| Culoare | Stejar |
| Material produs | Lemn masiv de pin |
| Tip produs | Raft |
| Tip montare | Cu montare pe perete |