Raft de perete, Hanah Home, Aa026, 42x37x9 cm, Maro
În stoc furnizor • Brand Evila Originals • Cod 8681875072273
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
92 Lei
Solicită mai multe informații
Raft de perete
Produs lucrat manual
Latime: 42 cm Inaltime: 37 cm Adancime: 9 cm
Poate fi fixat pe perete
Asamblat
Caracteristici
| Dimensiuni | 42x37x9 cm |
| Lungime | 9 cm |
| Lățime | 42 cm |
| Înălțime | 37 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Raft |
| Tip montare | Cu montare pe perete |