Plafoniera Spring, Candellux, 30 x 30 cm, 1 x E27, 60W, rosu
Stoc epuizat • Brand Candellux • Cod 5906714812968
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becul nu este inclus
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E27
Caracteristici
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 9 cm |
| Greutate | 0.81 kg |
| Material | Otel, abajur din sticla |
| Culoare | Rosu |
| Putere | 60W |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |
| Numar becuri | 1 bec |