Plafoniera Fuzo, Candellux, 40 x 18 cm, 2 x E27, 60W, alb
Stoc epuizat • Brand Candellux • Cod 5906714861195
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becurile nu sunt incluse
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E27
Caracteristici
| Lungime | 40 cm |
| Lățime | 8 cm |
| Înălțime | 18 cm |
| Greutate | 1.33 kg |
| Material | Otel, abajur din sticla |
| Culoare | Alb |
| Putere | 60W |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |
| Numar becuri | 2 becuri |