Plafoniera Amor, Candellux, 34 x 16 cm, 3 x E14, 40W, galben
Stoc epuizat • Brand Candellux • Cod 5906714868828
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becurile nu sunt incluse
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E14
Caracteristici
| Înălțime | 16 cm |
| Diametru | 34 cm |
| Greutate | 0.58 kg |
| Material | Otel, metal |
| Culoare | Galben |
| Putere | 40W |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |
| Numar becuri | 3 becuri |