Perna, YST0399, 45x45 cm, Alb/Roz
Stoc epuizat • Brand Mia • Cod 8683743454310
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Perna
Marime: 45 x 45 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 45x45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Lățime | 45 cm |
| Material | Poliester |
| Culoare | Alb; Roz |
| Material produs | Amestec bumbac |
| Tip produs | Perna decorativa |
| Imprimeu | Monocolor |