Perie de toaleta cu suport, Brabantia, ReNew, 12x12x42 cm, otel, alb
În stoc furnizor • Brand Brabantia • Cod 8710755414664
Livrare curier - gratuit (16-18 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (16-18 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
157 Lei
124 Lei
Material ezistent la coroziune.
Ideal pentru baie sau toaleta.
Suportul acopera discret peria.
Durabil si usor de curatat.
Caracteristici
| Lungime | 12 cm |
| Lățime | 12 cm |
| Înălțime | 42 cm |
| Greutate | 0.51 kg |
| Material | Otel |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Perie pentru toaleta |
| Stil | Modern |