Perdea Darla, Homla, 140x250 cm, poliester, multicolor
În stoc furnizor • Brand Homla • Cod 5904183884196
Livrare curier - 19 Lei (20-22 zile) Comanzi azi și primești produsul: Miercuri 22.04 - Vineri 24.04
101 Lei
Solicită mai multe informații
Adaugati o nota eleganta interiorului locuintei dvs. cu frumoasa perdea DARLA. Intr-o culoare bej versatila, completata de frumoase broderii florale in nuante de roz si verde, aceasta adauga confort si eleganta oricarei camere. Dimensiunea sa optima o face perfecta pentru ferestrele standard, oferind o opacitate si intimitate adecvate.
Perdeaua DARLA este o alegere excelenta pentru cei care apreciaza stilul si functionalitatea. Designul sau modern o face ideala atat pentru interioarele moderne, cat si pentru cele clasice. Va fi perfecta pentru sufragerie, dormitor, chiar si birou. Este, de asemenea, o idee excelenta pentru un cadou unic pentru o persoana draga.
Perdeaua este confectionata din poliester si in de inalta calitate care este extrem de durabil, moale si rezistent la decolorare.
Caracteristici
| Dimensiuni | 140x250 cm |
| Lungime | 140 cm |
| Înălțime | 250 cm |
| Material | Poliester |
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Perdea |
| Imprimeu | Cu model |
| Stil | Modern |
| Grad de transluciditate | Mediu |