Pantofar, Vasagle, 66 x 30 x 45 cm, fier/PAL, maro rustic
Stoc epuizat • Brand Vasagle • Cod LMR32BX
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici:
- Compozitie material: PAL, fier
- Dimensiuni produs: 66 x 30 x 45 cm
- Greutate maxima suportata: 90 kg
- Instructiuni de asamblare in engleza, germana, franceza, spaniola si italiana
Caracteristici
| Lungime | 66 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 45 cm |
| Greutate | 5 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Pantofare |
| Stil | Industrial |