Pantofar cu 2 usi, Vasagle, 8-12 perechi pantofi, 60x24x120 cm, PAL, alb
În stoc furnizor • Brand Vasagle • Cod LBC040W01
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
545 Lei
Stil elegant pentru hol: Pastreaza-ti pantofii in stare perfecta cu acest dulap VASAGLE. Culoarea alba eleganta pune in valoare incaltamintea si reflecta un stil rafinat.
Fara pantofi imprastiati: Cele doua compartimente rabatabile pot depozita pana la 12 perechi de pantofi de dama sau 8 perechi de pantofi de barbati. Separatoarele interioare pot fi indepartate pentru pantofi mai inalti sau cizme.
Spatiu suplimentar: Compartimentul deschis si blatul superior sunt perfecte pentru chei, ochelari de soare sau portofel – mereu la indemana.
Protectie durabila: Fabricat din PAL rezistent, iar panoul din spate protejeaza peretele de murdaria lasata de incaltaminte.
Montaj simplu: Piesele numerotate si instructiunile clare fac asamblarea rapida si usoara.
Specificatii:
Culoare: Alb
Material: PAL
Dimensiuni: 60 x 24 x 102 cm
Capacitate maxima statica: 19 kg
Pachetul contine:
1 x dulap pentru pantofi
1 x set accesorii
1 x sistem anti-rasturnare
1 x instructiuni
Caracteristici
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 24 cm |
| Înălțime | 120 cm |
| Greutate | 19.3 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Pantofare |
| Stil | Modern |