Organizator suspendat pentru cabina de dus Linea, iDesign, ajustabil, 26.5x16.5x54 cm, otel, argintiu
Stoc epuizat • Brand iDesign • Cod 81492694861
Alege un alt produs disponibil
Pozitia rafturilor se regleaza la stanga si la dreapta, in sus si in jos
Caracteristici
| Lungime | 26.5 cm |
| Lățime | 16.5 cm |
| Înălțime | 54 cm |
| Greutate | 0.76 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Argintiu |
| Material produs | Otel |
| Tip produs | Suport accesorii baie |