Organizator produse de curatenie Caddy, Wenko, 28x26.5 cm, poliester, antracit/argintiu
Stoc epuizat • Brand Wenko • Cod 4008838429969
Alege un alt produs disponibil
Povestea de succes a companiei Wenko incepe la sfarsitul anilor '50. Cu un instinct bine dezvoltat pentru idei ingenioase pentru casa, compania a cunoscut succesul in anii ce au urmat, devenind unul din pionii majori din aceasta industrie, la nivel mondial. Gama de produse este foarte vasta, oferind clientilor sai produse pentru organizare a obiectelor casnice, accesorii pentru baie si bucatarie.
Caracteristici
| Dimensiuni | 28x26.5 cm |
| Înălțime | 26.5 cm |
| Diametru | 28 cm |
| Greutate | 0.29 kg |
| Material | Poliester |
| Culoare | Antracit; Argintiu |
| Capacitate | 16 L |
| Tip produs | Ingrijire locuinta |