Organizator de birou, 241397, Plastic, Ecru
În stoc furnizor • Brand Aberto Design • Cod 8684282618065
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
121 Lei
Solicită mai multe informații
Organizator de birou
2x6,2L / 1x6.8 litri
Dimensiuni cutie 6,2 L;
Latime: 18 cm
Lungime: 25 cm
Inaltime: 16 cm
6.Dimensiuni cutie 8 L;
Latime: 17 cm
Lungime: 26.9 cm
Inaltime: 16 cm
Caracteristici
| Lungime | 18 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 16 cm |
| Greutate | 1.28 kg |
| Material | Plastic |
| Culoare | Ecru |
| Tip | Cu capac |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Tip produs | Set |