Oglinda decorativa InArt Bree, 37 x 51 cm, polirasina/sticla, auriu
Stoc epuizat • Brand InArt • Cod 5204116336625
Alege un alt produs disponibil
InArt creeaza intotdeauna colectii echilibrate din punct de vedere estetic si functional, oferind obiecte unice, cu personalitate, potrivite pentru a transforma o casa intr-un camin.
Caracteristici
| Lungime | 37 cm |
| Lățime | 2 cm |
| Înălțime | 51 cm |
| Greutate | 2.33 kg |
| Material | Polirasina |
| Culoare | Auriu |
| Material produs | Polirasina; Sticla |
| Stil | Glam |