Oglinda decorativa Geometric, InArt, 62x3x86 cm, auriu
Stoc epuizat • Brand InArt • Cod 5207252241662
Alege un alt produs disponibil
InArt creeaza intotdeauna colectii echilibrate din punct de vedere estetic si functional, oferind obiecte unice, cu personalitate, potrivite pentru a transforma o casa intr-un camin.
Caracteristici
| Lungime | 62 cm |
| Lățime | 3 cm |
| Înălțime | 86 cm |
| Greutate | 4 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Auriu |
| Material produs | Fier; Sticla |
| Stil | Geometric |