Oglinda decorativa Earl, InArt, 58x3x78 cm, alb
Stoc epuizat • Brand InArt • Cod 5207252235883
Alege un alt produs disponibil
InArt creeaza intotdeauna colectii echilibrate din punct de vedere estetic si functional, oferind obiecte unice, cu personalitate, potrivite pentru a transforma o casa intr-un camin.
Caracteristici
| Lungime | 78 cm |
| Lățime | 3 cm |
| Înălțime | 58 cm |
| Greutate | 4.25 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb |
| Material produs | MDF; Sticla |
| Stil | Clasic |