Oglinda decorativa Antique Cream, InArt, 37x53 cm, plastic/sticla, crem
Stoc epuizat • Brand InArt • Cod 5204116939376
Alege un alt produs disponibil
InArt creeaza intotdeauna colectii echilibrate din punct de vedere estetic si functional, oferind obiecte unice, cu personalitate, potrivite pentru a transforma o casa intr-un camin.
Caracteristici
| Lungime | 37 cm |
| Lățime | 3.5 cm |
| Înălțime | 53 cm |
| Greutate | 1 kg |
| Material | Plastic |
| Culoare | Crem |
| Material produs | Plastic; Sticla |
| Stil | Clasic |