Oglinda decorativa, Agnes, InArt, 47x64 cm, fier
Stoc epuizat • Brand InArt • Cod 5207252190137
Alege un alt produs disponibil
InArt creeaza intotdeauna colectii echilibrate din punct de vedere estetic si functional, oferind obiecte unice, cu personalitate, potrivite pentru a transforma o casa intr-un camin.
Caracteristici
| Lungime | 47 cm |
| Lățime | 2 cm |
| Înălțime | 64 cm |
| Greutate | 1.35 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Auriu |
| Material produs | Fier; Sticla |
| Stil | Glam |