Oala, Hermia, 868ARY1308, Argintiu
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684283655366
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
439 Lei
Solicită mai multe informații
Oala
Marime: 16 x 8 cm / 1,4 L
Caracteristici
| Dimensiuni | 16x8 cm |
| Lungime | 16 cm |
| Lățime | 8 cm |
| Greutate | 1 kg |
| Material | Inox |
| Culoare | Argintiu |
| Tip | Cu capac |
| Tip produs | Oala |