Oala, Hermia, 868ARY1305, 20 x 10 cm, Roșu/Negru
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684283655335
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
232 Lei
Solicită mai multe informații
Oala
Grosime: 5 mm
Marime: 20 x 10 cm
Baza de indicție
Caracteristici
| Dimensiuni | 20x10 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Lățime | 10 cm |
| Greutate | 1.48 kg |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Rosu; Negru |
| Tip | Cu capac |
| Tip produs | Oala |