Oala, Hermia, 868ARY1304, 24 x 12 cm, Roșu/Negru
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684283655328
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
266 Lei
Solicită mai multe informații
Oala
Grosime: 5 mm
Marime: 24 x 12 cm
Baza de indicție
Caracteristici
| Dimensiuni | 24x12 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Lățime | 12 cm |
| Greutate | 1.87 kg |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Rosu; Negru |
| Tip | Cu capac |
| Tip produs | Oala |