Masuta / noptiera Small Side, Vasagle, 42x35x52 cm, PAL/fier, maro rustic
În stoc furnizor • Brand Vasagle • Cod LET54X
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Comanzi azi și primești produsul: Miercuri 06.05 - Vineri 08.05
172 Lei
Caracteristici:
- Compozitie material: PAL, fier
- Dimensiuni produs: 42 x 35 x 52 cm
- Dimensiuni compartiment interior: 39 x 33.5 x 18 cm
- Greutate maxima suportata: 20 kg
- Instructiuni de asamblare in engleza, germana, franceza, spaniola si italiana
Caracteristici
| Lungime | 35 cm |
| Lățime | 42 cm |
| Înălțime | 52 cm |
| Greutate | 8 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Industrial |
| Tip masa | Fixa |