Masuta laptop / mic dejun, Songmics, 60 x 35 x 21 - 31 cm, PAL/fier/bambus
Stoc epuizat • Brand Songmics • Cod LLD104BY
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici:
- Compozitie material: PAL, fier, bambus
- Dimensiuni produs: 60 x 35 x ( 21-31 ) cm
- Potrivita pentru dispozitive cu diagonala ecranului cuprinsa intre: 11 - 17.3 inch.
Caracteristici
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 35 cm |
| Înălțime | 21 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Tip | Fixa |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa laptop |
| Stil | Industrial |