Masuta inalta Twisty Square, Mauro Ferretti, 30x30x80 cm, fier, auriu
Stoc epuizat • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609344183
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material: fier, MDF, oglinda
Caracteristici
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Greutate | 5 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Auriu |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masuta inalta |
| Stil | Glam |
| Tip masa | Fixa |