Masuta inalta Flush, Mauro Ferretti, Ø 35x60 cm, fier, negru/auriu
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609341243
Livrare curier - gratuit (26-31 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 30.04 - Marți 05.05
403 Lei
Compozitie material: fier, MDF, oglinda
Caracteristici
| Înălțime | 60 cm |
| Diametru | 35 cm |
| Greutate | 2.3 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Negru/Auriu |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masuta inalta |
| Stil | Glam |
| Tip masa | Fixa |