Masuta, Hanah Home, Lilyum 52, 35x52x35 cm, Negru
În stoc furnizor • Brand Rotexa • Cod 8684283720910
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
414 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta
Grosime: 18 mm
Latime: 35 cm Inaltime: 52 cm Adancime: 35 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 35x52x35 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Lățime | 35 cm |
| Înălțime | 52 cm |
| Material | MDF |
| Culoare | Negru |
| Material produs | MDF |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |