Masuta Glam Spiral, Mauro Ferretti, Ø 38x61.5 cm, fier, auriu
Ultima bucată • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609354380
Livrare curier - gratuit (3-4 zile) Comanzi azi și primești produsul: Miercuri 08.04 - Marți 14.04
440 Lei
Compozitie material: fier, MDF, blat din sticla marmorata
Caracteristici
| Înălțime | 61.5 cm |
| Diametru | 38 cm |
| Greutate | 3.8 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Auriu |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Glam |
| Tip masa | Fixa |