Masuta Glam Simple, Mauro Ferretti, Ø 35x75 cm, fier, auriu
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609337154
Livrare curier - gratuit (26-31 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 30.04 - Marți 05.05
512 Lei
Compozitie material: fier, sticla
Caracteristici
| Înălțime | 75 cm |
| Diametru | 35 cm |
| Greutate | 2.8 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Auriu |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Glam |
| Tip masa | Fixa |