Masuta Glam, Mauro Ferretti, 45.5x25.5x60 cm, fier, negru/auriu
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609341205
Livrare curier - gratuit (26-31 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 30.04 - Marți 05.05
468 Lei
Compozitie material: fier, sticla
Caracteristici
| Lungime | 45.5 cm |
| Lățime | 25.5 cm |
| Înălțime | 60 cm |
| Greutate | 3.1 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Negru/Auriu |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Glam |
| Tip masa | Fixa |