Masuta dreptunghiulara de cafea, Chic, L.140 l.80 H.40, mdf/pal/furnir de mesteacan, wenge
Stoc epuizat • Brand Linea Mex • Cod 4720000171888
Alege un alt produs disponibil
Mobilier realizat din panouri de MDF furniruite cu furnir de mesteacan, finisaj wenge.
Caracteristici
| Lungime | 140 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Greutate | 39 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Wenge |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Modern |
| Tip masa | Fixa |