Masuta de colt, Wenko, Acina, 40 x 50 x 40 cm, lemn, maro
Stoc epuizat • Brand Wenko • Cod 4008838337394
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici
| Lungime | 40 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 50 cm |
| Greutate | 1.98 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Maro |
| Tip | Fixa |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Minimalist |