Masuta de cafea, Vasagle, 100 x 50 x 45 cm, PAL/lemn de arbore de cauciuc, maro
Stoc epuizat • Brand Vasagle • Cod LCT09BX
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici:
- Compozitie material: PAL, picioare din lemn de arbore de cauciuc
- Dimensiuni produs: 100 x 50 x 45 cm
- Greutate maxima suportata: 50 kg
- Instructiuni de asamblare in engleza, germana, franceza, spaniola si italiana
Caracteristici
| Lungime | 100 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 45 cm |
| Greutate | 13.9 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Clasic |
| Tip masa | Fixa |