Masuta de cafea Trixy, Mauro Ferretti, 56x56x68 cm, fier/sticla, argintiu
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609374647
Livrare curier - gratuit (26-31 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
949 Lei
Diametru sticla: 53.5 cm.
Caracteristici
| Lungime | 56 cm |
| Lățime | 56 cm |
| Înălțime | 68 cm |
| Greutate | 4.8 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Argintiu |
| Material produs | Sticla |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Glam |
| Tip masa | Fixa |