Masuta de cafea, Mauro Ferretti, Oyo, 45x55 cm, metal, alb
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609384868
Livrare curier - gratuit (26-31 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
573 Lei
Caracteristici
| Înălțime | 55 cm |
| Diametru | 45 cm |
| Greutate | 3.5 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Alb |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Modern |
| Tip masa | Fixa |