Masuta de cafea Lyon, Maison in Design, 90 x 60 x 39 cm, PAL, alb/natural
Stoc epuizat • Brand Maison in Design • Cod 8681285943798
Alege un alt produs disponibil
Greutate maximă suportată
10 kg
Mențiuni
Produsul necesita asamblare
Caracteristici
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 39 cm |
| Greutate | 18.1 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb/Natural |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Modern |