Masuta de cafea Lazandos, Kalune Design, 48x31x75 cm, maro
În stoc furnizor • Brand Kalune Design • Cod 8682870729544
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Comanzi azi și primești produsul: Miercuri 06.05 - Vineri 08.05
179 Lei
Material: 100% PAL melaminat, grosime: 18 mm
Inaltime raft: 27.5 cm
Inaltime picioare: 15 cm
Produsul necesita asamblare
Caracteristici
| Lungime | 48 cm |
| Lățime | 31 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Material produs | PAL melaminat |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Modern |
| Tip masa | Fixa |