Masuta de cafea Labranda, Kalune Design, 120x50x30 cm, pin negru
În stoc furnizor • Brand Kalune Design • Cod 8682870080652
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Comanzi azi și primești produsul: Miercuri 06.05 - Vineri 08.05
293 Lei
Mențiuni
Rama metalica
Caracteristici
| Lungime | 120 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 30 cm |
| Greutate | 14.96 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Pin negru |
| Grosime | 18 mm |
| Material produs | PAL melaminat |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Modern |
| Tip masa | Fixa |