Masuta de cafea Hook, Mauro Ferretti, 47.5x47.5x61.5 cm, fier/marmura, argintiu
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609374654
Livrare curier - gratuit (26-31 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
879 Lei
Diametru sticla: 37.5 cm.
Caracteristici
| Lungime | 47.5 cm |
| Lățime | 47.5 cm |
| Înălțime | 61.5 cm |
| Greutate | 6.3 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Argintiu |
| Material produs | Ceramica |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Glam |
| Tip masa | Fixa |