Masuta de cafea, Hanah Home, Yuvarlak Cam Orta Sehpa S301, 80x41x80 cm, Maro
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8682870558533
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
1.335 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime: 6 mm
Cadru: Sticla temperata
Material pentru picioare
Asamblare: Lemn de fag
Latime: 80 cm Inaltime: 41 cm Adancime: 80 cm
Asamblat
Caracteristici
| Dimensiuni | 80x41x80 cm |
| Lungime | 80 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Înălțime | 41 cm |
| Material | Lemn de fag |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |