Masuta de cafea, Hanah Home, Yuvarlak Cam Orta Sehpa S300, 80x41x80 cm, Maro
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8682870558526
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
1.248 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime: 6 mm
Cadru: Sticla temperata
Latime: 80 cm Inaltime: 41 cm Adancime: 80 cm
Asamblat
Caracteristici
| Dimensiuni | 80x41x80 cm |
| Lungime | 80 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Înălțime | 41 cm |
| Material | Lemn masiv |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |