Masuta de cafea, Hanah Home, Sun S403, 83x40x83 cm, Negru mat
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8682870660502
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
1.164 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime: 4 mm
Cadru: Metal
Latime: 83 cm Inaltime: 40 cm Adancime: 83 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 83x40x83 cm |
| Lungime | 83 cm |
| Lățime | 83 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Material | Sticla temperata |
| Culoare | Negru mat |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |