Masuta de cafea, Hanah Home, Shb-001-B, 30x52x30 cm, Auriu
În stoc furnizor • Brand Cerritos • Cod 8684282360605
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
344 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Latime: 30 cm Inaltime: 52 cm Adancime: 30 cm
Greutate: 1.591 kg
Asamblat
Caracteristici
| Dimensiuni | 30x52x30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 52 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Auriu |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |