Masuta de cafea, Hanah Home, Shb-001-A, 30x52x30 cm, Negru / Natural
În stoc furnizor • Brand Cerritos • Cod 8684282360599
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
279 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Cadru metalic
Latime: 30 cm Inaltime: 52 cm Adancime: 30 cm
Greutate: 1.591 kg
Dezasamblat
Caracteristici
| Dimensiuni | 30x52x30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 52 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Negru; Natural |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |