Masuta de cafea, Hanah Home, S407K, 50x50x50 cm, Aur / Fume
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8682870968905
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
752 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime: 4 mm
Cadru: Metal
Vopsea electrostatică cu pulbere și cuptor
Latime: 50 cm Inaltime: 50 cm Adancime: 50 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 50x50x50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 50 cm |
| Material | Sticla temperata |
| Culoare | Auriu; Fumuriu |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |