Masuta de cafea, Hanah Home, Ovale Lungo, 70x75x35 cm, Negru
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8683743040964
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
1.049 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Cadru metalic
Antibacterian
Picioare metalice rezistente la rugină
Necesita asamblare
Marime: Latime: 70 Inaltime: 75 cm Adancime: 35 cm
Picior reglabil
Caracteristici
| Dimensiuni | 70x75x35 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Material | Sticla temperata |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |