Masuta de cafea, Hanah Home, Niagara S101, 75x40x75 cm, Stejar
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8683342384315
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
1.627 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Material pentru picioare
Material pentru picioare: Sticla temperata
Prietenos cu mediul
Asamblare necesară
Latime: 75 cm Inaltime: 40 cm Adancime: 75 cm
Greutate maxima suportata: 30 kg
Caracteristici
| Dimensiuni | 75x40x75 cm |
| Lungime | 75 cm |
| Lățime | 75 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Stejar |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |