Masuta de cafea, Hanah Home, Lilyum 42, 69x42x69 cm, Negru
În stoc furnizor • Brand Rotexa • Cod 8684283720750
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
809 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime: 18 mm
Latime: 69 cm Inaltime: 42 cm Adancime: 69 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 69x42x69 cm |
| Lungime | 69 cm |
| Lățime | 69 cm |
| Înălțime | 42 cm |
| Material | MDF |
| Culoare | Negru |
| Material produs | MDF |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |