Masuta de cafea, Hanah Home, Astro sehpa / şeffaf temperli cam S400, 90x40x60 cm, Fume / Negru
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8682870558601
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
1.254 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime: 4 mm
Cadru 100% METAL
Latime: 90 cm Inaltime: 40 cm Adancime: 60 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 90x40x60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Material | Sticla temperata |
| Culoare | Fumuriu; Negru |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |