Masuta de cafea cu sertare, Vasagle, 100 x 55 x 47 cm, fier/PAL, maro rustic
Stoc epuizat • Brand Vasagle • Cod LCT21BX
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici:
- Compozitie material: PAL, fier
- Dimensiuni produs: 100 x 55 x 47 cm
- Instructiuni de asamblare in engleza, germana, franceza, spaniola si italiana
Caracteristici
| Lungime | 100 cm |
| Lățime | 55 cm |
| Înălțime | 47 cm |
| Material | Fier |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Industrial |
| Tip masa | Fixa |