Masuta de cafea cu roti Iride, Bizzotto, 45 x 45 x 60 cm, sticla
Stoc epuizat • Brand Bizzotto • Cod 8051836025769
Alege un alt produs disponibil
Mentiuni
Sticla cu grosimea 10 mm.
Roti din nailon.
Necesita asamblarea rotilor.
Caracteristici
| Lungime | 45 cm |
| Lățime | 45 cm |
| Înălțime | 60 cm |
| Greutate | 13.1 kg |
| Material | Sticla |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Minimalist |
| Tip masa | Fixa |